Drzwi Gossa 23

od 1 036,15 PLN

+VAT (8%/23%)

Drzwi szklane z kolekcji GOSSA to przede wszystkim elegancja

  • Szukasz drzwi, które będą pasować idealnie do Twojego nowego domu? Drzwi, które staną się wejściem do biura czy może też do łazienki? Niezależnie od tego, gdzie widzisz wstawione drzwi szklane GOSSA **, możesz mieć pewność tego, że **doskonale komponować się będą z całością, tworząc wyjątkową przestrzeń.

Otwarte, jasne przestrzenie

  • Niewielkie mieszkanie możesz powiększyć dzięki zamontowaniu w nim właśnie szklanych drzwi. Między innymi dlatego są one dzisiaj takie popularne - pozwalają na stworzenie nowoczesnej przestrzeni nawet, kiedy Twoje mieszkanie ma mały metraż. Zalecane do łazienek, bo to te pomieszczania są z reguły najmniejsze. Doskonale sprawdzą się też w roli drzwi do kabiny prysznicowej.

Kategoria: Drzwi szklane

Producent: DRE

enter image description here enter image description here

Drzwi szklane DRE dostępne są w czterech kolorach:

  • czarne
  • białe
  • kremowe
  • czerwone

To Ty wybierasz, które drzwi najlepiej będą odzwierciedlać Twoją przestrzeń.

Wybierz model czerwony, jeśli sam jesteś żywiołowy i poszukujesz czegoś, co będzie dodawało Ci energii. Taki kolor sprawdza się tam, gdzie pracuje się intensywnie. Często wybierane są do warsztatów lub biur.

Białe to klasyka - często stosowane w łazienkach. Podobnie z kremowymi. To stonowane drzwi, których piękni kryje się w delikatnym połysku, otrzymywanym dzięki laminowanej tafli szklanej. Szyby są malowane odpornymi na zniszczenia farbami.

W przypadku czarnych drzwi możemy mieć pewność, że nie będzie na niuch białych śladów i nie staną się szybko porysowane.

Bezpłatny pomiar Wycena online