Drzwi Lumen

od 858,28 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

Drzwi wewnętrzne Lumen pochodzą z nowoczesnej kolekcji od firmy POL-SKONE. Stworzona z myślą o tych, którzy poszukują wysokiej jakości produktów, jakie idealnie podkreślą współczesny styl ich domu.

Drzwi szklane pasują wszędzie!

  • Drzwi pokojowe Lumen zostały wykonane ze szkła hartowanego w białym odcieniu. Pasują zarówno do pokoju dziennego, gdzie spędzają czas wszyscy mieszkańcy domu, jak i też do łazienki - gdzie choć liczy się prywatność, to drzwi szklane w wersji nieprzezroczystej mogą nam ją zapewnić, zwiększając przy tym estetykę pomieszczenia.

Wybierz drzwi szklane od POL-SKONE i ciesz się wysoką jakością

  • Drzwi szklane od firmy POL-SKONE to połączenie wielu lat doświadczenia producenta z nowoczesnymi trendami, jakie dziś panują w stolarce drzwiowej. Zdobyte dotąd umiejętność oraz znajomość sprawdzonych technik pozwoliły stworzyć drzwi, które nie tylko doskonale wyglądają, ale i działają bez zarzutów.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi szklane

Producent: POL-SKONE

enter image description here

  • rama drzwi z możliwością jej regulacji;
  • możliwość wyboru ościeżnicy (różne odcienie): ECO TOP, SILKSTONE, MALOWANA, LAMINOWANA LUB FORNIROWANA DREWNEM, DOSTĘPNA TAKŻE W WERSJI LAMINSTONE CPL;
  • szkło hartowane o grubości 0,8 cm;
Bezpłatny pomiar Wycena online