Drzwi Porta Metalowe EI 30

od 808,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 200 PLN

enter image description here

Drzwi metalowe od firmy Porta to drzwi techniczne, które udowadniają, że... drzwi techniczne mogą mieć ciekawy wygląd! To duże zaskoczenie, ponieważ do tej pory większość firm lansowała trend, że drzwi techniczne zawsze są proste w budowanie i niezwykle do siebie podobne. Jako uzasadnienie tych słów używano argumentu, że nie ich wygląd jest ważny, lecz działanie.

Dlaczego firma Porta postanowiła to zmienić?

Głównym powodem stało się wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientom. Okazało się, że wiele firm potrzebuje drzwi technicznych, które będą pasować do całości. Drzwi wykonane z metalu są estetyczne, trwałe oraz odporne na włamania. Oferujemy montaż drzwi Porta wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi techniczne

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here

  • szyba w przeszkleniach jest ognioodporna;
  • w komplecie są 2 zawiasy, których budowa z trzech elementów sprawiła, że drzwi samodzielnie się zamykają - to wygodne i zdecydowanie ułatwiające codzienną pracę;
  • zamek w drzwiach jest zapadkowy;
  • kołek chroni przed wyważeniem drzwi;
  • komplet klamek wraz z szyldami;
  • metalowa ościeżnica wysokiej jakości;
Bezpłatny pomiar Wycena online