Bukowiec

4 007,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

  • Drzwi zewnętrzne Bukowiec to solidne, eleganckie drzwi wykonane z drewna od polskiej firmy CAL. Wybierane zarówno przez osoby poszukujące drzwi do nowoczesnego domu, jak i tego w bardziej tradycyjnym stylu.

  • Szczególnie dobrze prezentują się tam, gdzie stanowią element dobrze zaplanowanej całości. Warto podkreślić główny atut drzwi wejściowych Bukowiec, jakim z całą pewnością jest duże przeszklenie.

Kwestie bezpieczeństwa

Przeszklenie jest bezpiecznym szkłem hartowanym, specjalnie wzmocnioną konstrukcją P4, która zapobiega włamaniom. Stąd też brak przeciwwskazań do tego, by drzwi zewnętrzne Bukowiec były drzwiami wejściowymi do naszych domów.

Wśród wyposażenia wliczonego w cenę drzwi znajdują się: cztery regulowane zawiasy, zamek od renomowanej firmy Winkhaus, rozbudowany system uszczelek, ościeżnica wykonana z drewna, próg termoizolacyjny oraz przeszklenia w zestawie szybowym klasy P4.

Dodatkowe zalety to z pewnością sprawny system antywłamaniowy, grubość skrzydła wynosząca aż 9 cm czy zastosowanie dwóch uszczelek: szczotkowej i opadającej.

Bezpłatny pomiar Wycena online