Drzwi Conti

od 4 975,10 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here Stoisz właśnie przed wyborem drzwi do swojego nowego domu. Wiesz doskonale, że najważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo i jakość wykonania. Jednocześnie nie chcesz jednak, by drzwi były takie same, jak wszystkie otaczające Cię wokół modele. Wszystko się zgadza?

Poznaj drzwi Conti - model, którego potrzebujesz:

  • Wyglądają wyjątkowo. Ciekawa klamka oraz zgrabne połączenie przeszkleń, dające z zewnątrz i z wewnątrz bardzo ciekawy efekt. Wykonanie z drewna dodaje drzwiom uroku. Szybko nabierają lekko rustykalnego klimatu i świetnie odnajdą się w domach z klimatem.

  • Drewno nie tylko gwarantuje drzwiom wejściowych Conti wygląd, ale także trwałość - to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drewna możemy mieć pewność, że drzwi cieszyć będą na długo, stając się jednocześnie czymś, co przekazywane będzie z pokolenia na pokolenie.

  • Bezpieczeństwo - firma DOOR'SY zadbała o to, by oferowane przez nich produkty odznaczały się doskonałym uzupełnieniem technologicznym - antywłamaniowy wkład szybowy, zawiasy z zabezpieczeniem przed wykręceniem oraz wiele innych. Spokój w domu to podstawa.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: DOOR'SY

enter image description here enter image description here

płyta = grubość 90 mm (zastosowano tutaj dodatkowe uszczelki dla zwiększenia komfortu mieszkania), - framuga stała o szerokości 100 mm z uszczelnieniem (izolacja 100%) - zastosowano tu 2 różne od siebie zamki - 2 wkładki patentowe / + gałka w jednej wkładce - 1 system Master Key (producent: firmy Wilka) - klucze (ilość: sześć) - próg wykonany z aluminium + uszczelka - wykonany z metalu stabilizator w ramiaku - wkład szybowy piaskowany lub wymieniony na lustro weneckie - zestaw 3 zawiasów sprawdzonej firmy ze Szwajcarii - dostosowywane w 3 płaszczyznach - posiadają ochronę przed wykręceniem - ozdobione specjalnymi nakładkami - oryginalna klamka od niemieckiej firmy Hoppe - London

  • inox obustronny
Bezpłatny pomiar Wycena online