Drzwi D-32

4 310,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Eleganckie drzwi zewnętrzne D-32 z witrażem

Drzwi zewnętrzne D-32 prezentują się bardzo elegancko, co zawdzięczają między innymi wykonaniu z drewna. To właśnie ten naturalny materiał sprawia, że niemal każdy model drzwi staje się piękniejszym i zabiera wyjątkowego charakteru. Jeśli chcesz przejrzeć pełna ofertę drzwi zewnętrznych od firmy Derpal, która stosuje jedynie drewno do swojej produkcji, sprawdź przygotowany przez nas katalogów produktów.

Grubość skrzydła to łącznie 6,5 cm, na co składa się wysokiej klasy wypełnienie oraz pakiet szybowy ze specjalnym wzmocnieniem (szyba hartowana). Profil stalowy w drzwiach ma za zadanie nadać skrzydłu wytrzymałości, a trzybolcowe zamki zapewnić bezpieczeństwo (są one od siebie niezależne). Przy zawiasach znajduje się wkładka teflonowa, a w ościeżnicy zaczep z możliwością regulacji.

Co do pakietu szybowego, jest on dwukomorowy i ma trzy szyby, które mogą mieć kolor bezbarwny lub przyciemniany. Wypełnieniem w drzwiach jest drewno, którego łączna grubość wynosi 44 mm, pomiędzy płytami o gr. 22 mm znajduje się wypełnienie termoizolacyjne. W standardzie wysokiej jakości próg z opcją drewniany oraz ościeżnica wraz ze skrzydłem z podwójną uszczelką.

Bezpłatny pomiar Wycena online