DRZWI FIORD FD 18 WĘGRZYN

5 007,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 18

Drzwi drewniane nie tracą na swej popularności pomimo upływu czasu i wciąż chętnie wybierane są przez wiele osób. Tym, co najczęściej przekonuje innych do zakupu drzwi zewnętrznych z drewna, jest ich estetyka. Po zamontowaniu wspaniale zdobią każde wejście do domu, odnajdując się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych stylach.

DRZWI DREWNIANE A ICH IZOLACJA

Wybierając drzwi zewnętrzne do swojego domu, zwracamy szczególną uwagę na poziom izolacji akustycznej oraz termicznej. W przypadku drzwi drewnianych mamy pewność, że naturalny materiał zagwarantuje nam najwyższy poziom zadowolenia, chroniąc nas przed utratą ciepła w okresie grzewczym oraz przedostawaniem się do domu głośnych dźwięków z zewnątrz.

WYSOKA OCHRONA PRZED UTRATĄ CIEPŁA ORAZ DOCHODZĄCYMI Z ZEWNĄTRZ HAŁASAMI

Drzwi zewnętrzne Fiord 18, jako drzwi wejściowe od firmy Węgrzyn, wyróżniają się doskonałą izolacją dzięki połączeniu wysokiej jakości elementów wraz z doskonałymi materiałami.

Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych modeli z kolekcji Fiord.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Cena dotyczy określonego rodzaju drewna (Dąb Plus). Istnieje możliwość wymiany skrzydła na takie zrobione w 100% z drewna dębowego. O cenę prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.

Bezpłatny pomiar Wycena online