DRZWI FIORD FD 23 WĘGRZYN

4 919,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 23

Nowoczesna forma, która świetnie sprawdzi się we współcześnie budowanych domach oraz budynkach użyteczności publicznej. Jako drzwi wejściowe, opisywane tutaj drzwi zewnętrzne Fiord 23 sprawdzają się znakomicie - nie tylko chronią przed włamaniami dzięki wysokiej klasy zamkom, ale także zapobiegają utracie ciepła.

  • WYSOKI POZIOM IZOLACJI TERMICZNEJ W DRZWIACH ZEWNĘTRZNYCH FIORD 23

Dobrej jakości drzwi chronią przed utratą ciepła, jednocześnie zapobiegając przedostawaniu się do środka chłodu. Okazują się nieocenione wraz z nadejściem niskiej temperatury, a wraz z nią okresu grzewczego. Drzwi zewnętrzne Fiord 23 będą więc dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby oszczędzić na dotąd wykorzystywanej energii cieplnej.

  • KOMFORT WE WŁASNYM DOMU

Drewno daje gwarancję nie tylko ciepła, ale również i ciszy - wysokie parametry izolacyjne dotyczą również izolacji akustycznej. Dzięki temu nawet w domach, które położone są w niedalekiej odległości od ruchliwej ulicy, możemy zaznać spokoju i ciszy we własnym domu.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online