DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 026 WĘGRZYN

od 3 986,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Zależy Ci na tym, by wybrać wyjątkowe drzwi?

Drzwi zewnętrzne Węgrzyn to przede wszystkim unikalność wzorów. Dużym plusem nowej kolekcji producenta jest to, że postawił na połączenie najnowszych trendów z kreatywnym ich wykorzystaniem. Skutkiem tego jest to, że drzwi nie tylko wyróżniają się wysoką jakością, ale i wyglądem, który robi wrażenie.

Drzwi drewniane choć wymagają odpowiedniej konserwacji i ostrożności, to odwdzięczają się stylem i klimatem, jakie nie mają inne drzwi z innych materiałów. Jeśli tylko są odpowiednio traktowane, wytrzymują latami i to w niezmienionej niemal formie.

Dużym plusem drzwi drewnianych jest to, że czas nie działa na ich korzyść. Zamiast niszczyć się i starzeć, one nabierają na swojej wartości - jak meble drewniane lub antyki.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here - skrzydło drzwi jest w 100% z eko drewna - do wyboru spośród rodzajów: sosna/dąb - drewno w jednym i drugim przypadku jest klejone warstwowo i obłogowane - grubość skrzydła drzwi wynosi 68 mm - wypełnieniem termoizolacyjnym jest sandwicz [grubość 34 mmm], ocieplony dodatkowo polistyren XPS 26 mm oraz płyta sosnowa Carolina

Bezpłatny pomiar Wycena online