DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 048 WĘGRZYN

od 3 986,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • WYKONANE W 100% Z DREWNA

Drzwi zewnętrzne firmy Węgrzyn to trwały produkt, który wykonany został w 100% z naturalnych materiałów. Do wyboru mamy klejone warstwowo drewno dębowe lub sosnowe. Dla zachowania jego niezmienionego wyglądu stosowane są wysokiej jakości lakiery, które na skrzydło drzwi nakładane są metodą natryskową dla równomiernego efektu.

  • ELEGANCKIE I NOWOCZESNE DRZWI DREWNIANE

Drzwi zaprojektowane zostały przy inspirowaniu się współczesnymi trendami. Nowoczesny design sprawia, że drzwi idealnie dopasują się do świeżo wyremontowanych lub zbudowanych właśnie domów. Cieszą oko i zapewniają przy tym niezastąpiony komfort, który dać może jedynie naturalny materiał.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi wejściowe drewniane?

  • chronią przed hałasem z zewnątrz
  • posiadają wysokie właściwości termoizolacyjne
  • stanowią ciekawy element dekoracyjny dzięki naturalnie układającym się słojom drewnaNasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online