DRZWI WZÓR 26G

1 873,94 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • DRZWI WZÓR 26G - DRZWI PEŁNE BEZ PRZESZKLEŃ WIKĘD

Drzwi zewnętrzne WZÓR 26G to ciekawa propozycja drzwi pełnych, które pozbawione są przeszkleń. Ciekawe rozwiązanie, na które zdecydowała się firma WIKĘD, czyni jednak drzwi oryginalnymi w swym wyglądzie. Nabierają one charakteru z pomocą drobnych zdobień, które z łatwością dopasujemy do potrzeb swojego domu. Warto pamiętać, że drzwi dostępne są w wielu różnych kolorach, co ułatwia znalezienie tych idealnych drzwi dla siebie.

Drzwi od producenta Wikęd to bogactwo wzorów oraz możliwych do wybrania systemów. Drzwi zewnętrzne Wzór 26G dostępne są w wersji DRZWI PRESTIGE oraz DRZWI OPTIMUM z TERMO. Poniżej znajduje się szczegółowy opis elementów konstrukcji w systemie PRESTIGE.

  • WZÓR 26G A JEGO WYGLĄD

Drzwi zewnętrzne o wzorze 26G to stonowana nowoczesność, jaka łączy się ze współczesnym budownictwem. Idealnie komponują się z ciemnymi ścianami domu oraz nietypowymi, odważnymi projektami architektonicznymi. Zaleca się stosowanie drzwi zewnętrznych od firmy Wikęd tym Klientom, którzy poszukują drzwi wysokich jakościowo. Jedną z największych ich zalet jest pewna konstrukcja, która zapewnia maksymalny komfort.

  • WYSOKA JAKOŚĆ I WŁAŚCIWOŚCI IZOLACYJNE

Drzwi poprzez szereg różnych zastosowań, zgodnych z najnowszą technologią, stają się idealnym wyborem dla osób potrzebujących drzwi z wysoką izolacją termiczną. Dzięki drzwiom zewnętrznym od firmy Wikęd każdy może cieszyć się zaoszczędzonymi wydatkami na energią cieplną oraz komfortem w swoim domu niezależnie od pory roku.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: WIKĘD

Bezpłatny pomiar Wycena online