MAR-TOM DS I 00

2 478,63 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • Wyjątkowy kształt gwarantuje niepowtarzalny efekt

Przeszklenie zostało zamontowane w specjalnym wycięciu o wyjątkowym kształcie. Jest to gwarancją niepowtarzalnego efektu, jaki uzyskasz w swoim wejściu do domu. Jeśli zależy Ci na tym, by wejście nie wyglądało standardowo lub powszechnie, to zdecydowanie się na przeszklenia w kształcie łuku będzie najlepszym rozwiązaniem.

  • Drzwi wejściowe MAR-TOM GI 21 - wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz trwałość

Drzwi wejściowe od MAR-TOM prezentują się elegancko, a przy tym dzięki swojej wysokiej jakości są produktem trwałym i odpornym na zniszczenia. Zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniem i chronią przed zimnym powietrzem (izolacja cieplna).

MAR-TOM DS I 00 - NOWOCZESNE DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Oto doskonały sposób na połączenie nowoczesności z tradycją. Producent drzwi MAR-TOM zdecydował się na drzwi zewnętrzne o podwójnych skrzydłach, których wykonanie nawiązuje do stylu nowoczesnego.

Drzwi zewnętrzne MAR-TOM DS I 00 będą dobrym rozwiązaniem dla domów współczesnych, w których stawia się na elegancję. Również w tych domach, które zbudowane były lata temu, a którym właściciele pragną nadać nowoczesnego wyglądu, będą mogły zostać użyte te właśnie drzwi. Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online