MAR-TOM DS1 MI 32/C MALOWANA

3 087,63 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

MAR-TOM DS1 MI 32

Informujemy, że dostępny jest także model dwuskrzydłowych drzwi wejściowych z przeszkleniami bez otaczających ich ramek. Szczegóły widoczne przy modelu MAR-TOM DS1 MK 32. Zachęcamy do jego sprawdzenia.

Cała oferta tego producenta, nie tylko drzwi MAR-TOM DS1 MI 32, kierowana jest do zdecydowanych i wymagających Klientów, którzy poszukują drzwi zewnętrznych idealnych dla siebie. Nie brakuje drzwi nowoczesnych, jak i takich, które łączą w sobie styl nowoczesności z klasyką stolarki drzwiowej.

W formie urozmaicenia wprowadzono liczne przeszklenia, tak modne w dzisiejszych trendach. Ich dużym plusem jest to, że pozytywnie wpływają także na wnętrze domu, oświetlając nawet niewielki korytarz czy przedsionek. Z zewnątrz widać też, jak wpływają na całość - w tym odbiór samych drzwi.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

Zobacz w pełnym rozmiarze KONSTRUKCJĘ DRZWI DWUSKRZYDŁOWYCH >>

NOWA KONSTRUKCJA DRZWI DWUSKRZYDŁOWYCH

*Ceny nie obejmują akcesoriów takich jak klamki, wkładki, pochwyty.

PRZESZKLENIA

Bezpłatny pomiar Wycena online