MAR-TOM GI 05

1 147,53 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

MAR-TOM GI 05 DLA MIŁOŚNIKÓW SPRAWDZONYCH ROZWIĄZAŃ

Osobom, które poszukują drzwi w minimalistycznym stylu i zdecydowane są raczej na wybór skrzydeł bez nadmiernych zdobień, zalecamy zwrócenie uwagi na drzwi MAR-TOM GI 05 oraz podobne do nich drzwi . - Postaw na to, co sprawdzone

Producent drzwi zewnętrznych MAR-TOM tworzy już od wielu lat, opierając swoje wybory na podobnym schemacie działania. Zawsze na pierwszym miejscu jest jakość, bo to ona sprawia, że drzwi warte są zakupu. Oznacza to nie tylko lepszej jakości materiały, ale wykonanie z dbałością o szczegóły oraz design, który zachwyca.

Więcej produktów tego producenta znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy! Osoby z takich miast, jak Wrocław, Oleśnica i Syców drzwi w wybranych modelach mogą zobaczyć obejrzeć stacjonarnie w naszym salonie drzwi.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online