MAR-TOM GI 21/21B MILK

1 565,13 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

MAR-TOM GI 21 - eleganckie i nowoczesne

Podobny rodzaj drzwi zewnętrznych dostaniesz także w wersji, w której skrzydło pozbawione jest przeszkleń - MAR-TOM BI 21. Wersję ze zdobieniem zalecamy do domów współczesnych o oryginalnym wyglądzie. Brak ozdobionych przeszkleń będzie lepszym rozwiązaniem dla tradycyjnych domów.

  • Wyjątkowy kształt gwarantuje niepowtarzalny efekt

Przeszklenie zostało zamontowane w specjalnym wycięciu o wyjątkowym kształcie. Jest to gwarancją niepowtarzalnego efektu, jaki uzyskasz w swoim wejściu do domu. Jeśli zależy Ci na tym, by wejście nie wyglądało standardowo lub powszechnie, to zdecydowanie się na przeszklenia w kształcie łuku będzie najlepszym rozwiązaniem.

  • Drzwi wejściowe MAR-TOM GI 21 - wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz trwałość

Drzwi wejściowe od MAR-TOM prezentują się elegancko, a przy tym dzięki swojej wysokiej jakości są produktem trwałym i odpornym na zniszczenia. Zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniem i chronią przed zimnym powietrzem (izolacja cieplna).Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

Za dopłatą możliwe jest również wstawienie zamka listwowego do wersji OPTIMAL.

Bezpłatny pomiar Wycena online