MAR-TOM GI 21/21B MILK

1 565,13 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

MAR-TOM GI 21 - eleganckie i nowoczesne

Podobny rodzaj drzwi zewnętrznych dostaniesz także w wersji, w której skrzydło pozbawione jest przeszkleń - MAR-TOM BI 21. Wersję ze zdobieniem zalecamy do domów współczesnych o oryginalnym wyglądzie. Brak ozdobionych przeszkleń będzie lepszym rozwiązaniem dla tradycyjnych domów.

  • Wyjątkowy kształt gwarantuje niepowtarzalny efekt

Przeszklenie zostało zamontowane w specjalnym wycięciu o wyjątkowym kształcie. Jest to gwarancją niepowtarzalnego efektu, jaki uzyskasz w swoim wejściu do domu. Jeśli zależy Ci na tym, by wejście nie wyglądało standardowo lub powszechnie, to zdecydowanie się na przeszklenia w kształcie łuku będzie najlepszym rozwiązaniem.

  • Drzwi wejściowe MAR-TOM GI 21 - wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz trwałość

Drzwi wejściowe od MAR-TOM prezentują się elegancko, a przy tym dzięki swojej wysokiej jakości są produktem trwałym i odpornym na zniszczenia. Zapewniają bezpieczeństwo przed włamaniem i chronią przed zimnym powietrzem (izolacja cieplna).Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Za dopłatą możliwe jest również wstawienie zamka listwowego do wersji OPTIMAL.

Bezpłatny pomiar Wycena online