MAR-TOM LS 19/17 D Druk

2 609,13 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

MAR-TOM LS19 - WYJĄTKOWE DRZWI W NOWOCZESNYM STYLU

Drzwi zewnętrzne w nowoczesnym stylu o przeszkleniach w skrzydle i ciekawych zdobieniach. Idealne dla poszukiwaczy tego, co wyróżni ich dom spośród wielu innych.

  • Łącz to, co nowoczesne - z tym, co tradycyjne

Model drzwi MAR-TOM LS 19 dobrze łączy styl nowoczesny ze stylem tradycyjnym - widzimy tutaj eleganckie połączenie współcześnie stosowanych przeszkleń z możliwymi do wyboru tradycyjnymi kolorami oklein. Dzięki temu drzwi dopasują się nie tylko do współczesnego budownictwa, ale i wniosą powiew świeżości w bardziej klasycznych stylach.

  • Drzwi wejściowe od MAR-TOM

Firma MAR-TOM stworzyła wiele różnych drzwi wejściowych, które dostępne są w kilku różnych standardach wykonania. W przypadku oferowanego tutaj modelu do wyboru mamy dwa: ARKTIC i PASSIVE. Oba są zdecydowanie godne zakupu, a ich największą zaletą jest wykonane z wysokiej jakości stali skrzydło. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online