Drzwi Porta STYL 1

od 325,94 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

*** Drzwi Porta STYL ***

Drzwi pokojowe są rodzajem drzwi, które stosuje się wewnątrz budynków. Mogą być drzwiami używanymi w różnych pomieszczeniach, w tym także w łazienkach oraz kuchniach, gdzie często wilgotność powietrza wzrasta. Ważne jest jednak, aby uchronić drzwi przed niszczeniem pod wpływem działania wody i wybrać lepsze wypełnienie od tego, jakie jest w standardzie proponowane. "Plaster miodu", bo tak nazywa się ta technologia, może być zastąpiony płytą wiórową otworową. Do tego ramiak z klejonego drewna, mocny i trwały. W naszej ofercie znajdziecie państwo Porta styl na sprzedaż i montaż drzwi oraz okien.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Porta

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Wypełnienie w drzwiach można wybrać samodzielnie. Do wyboru jest tzw. "plaster miodu" (lżejsze i mniej kosztowne) oraz płyta wiórowa otworowa. Wykończenie drzwi zostało wykonane płytą HDF, co gwarantuje trwałość produktu. Szyby w drzwiach są szkłem hartowanym z opcją wyboru wraz ze wzorami (szkło matowe lub "chinchilla"). Komplet zawiasów, w skład których wchodzą dwie sztuki, są to zawiasy czopowe w standardzie i PRIME po dopłaceniu. Zamek z opcją wymiany z klucza na blokadę wc/wkładkę.

Bezpłatny pomiar Wycena online