DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 044 WĘGRZYN

od 3 986,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE 044 to eleganckie, utrzymane w klasycznym tonie drzwi zewnętrzne od producenta drzwi drewnianych Węgrzyn. Doskonale prezentują się w domach w nowoczesnym stylu, będąc jednocześnie dobrym wyborem dla domów o tradycyjnym budownictwie.

Dlaczego warto zainwestować w drzwi drewniane?

  1. Po pierwsze - są po prostu piękne. Żaden inny materiał nie potrafi stworzyć takiego klimatu, jaki robi drewno. Stosowane od wielu lat. Cenione, sprawdzone i godne zaufania.

  2. Wytrzymałe i solidne. Drzwi drewniane wyróżnia niebywała trwałość. Przy dobrej konserwacji potrafią zdobić dom z pokolenia na pokolenie.

  3. Zapewniają izolację, której oczekują ci najbardziej wymagający. Drewno jako tworzywo to przede wszystkim wysokie właściwości izolacyjne. Stąd popularność drewnianych drzwi i okien. Przy dodatkowym wprowadzeniu odpowiednich materiałów izolacyjnych, DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE 044 idealnie spełniają się w swojej roli.Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

  • sandwicz (grubość 3,4 cm)
  • polistyren XPS (2,6 cm - jako ocieplenie)
  • płyta sosnowa (wymiary 0,2 x 0,9 cm - dodatkowe wzmocnienie termoizolacji)
  • antywłamaniowy wkład szybowy o solidnej konstrukcji (standardowo antisol 0,5, możliwa wymiana na: reflex, lustro weneckie lub P4)
  • drewniane skrzydła drzwi (grubość 6,8 cm)
  • naturalne drewno z sosny lub dębu, klejone warstwowo
  • zapewniające wysokie właściwości termoizolacyjne wypełnienie
Bezpłatny pomiar Wycena online