BARCELONA A5 MODERN BARAŃSKI

801,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • BARCELONA A5 MODERN BARAŃSKI

Drzwi BARCELONA A5 dostępne są w dwóch wersjach - z łączeniem A lub B. To bardzo proste w swym wyglądzie drzwi pokojowe, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym. Gładka, jasna powierzchnia drzwi podkreśli panujący we wnętrzu styl minimalistyczny, stając się ciekawym elementem wizualnym, ale i funkcjonalnym.

Drzwi BARCELONA A5 MODERN BARAŃSKI zapewniają bowiem wysoki poziom izolacji akustycznej, a dzięki swojej odporności na zniszczenia są w stanie służyć przez długi czas od ich zakupu.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Barański

enter image description here enter image description here enter image description here ![enter image description here](https://gamasalon.pl/uploads/2019/04/af4464f5d1a3029.jpg "enter image title here"

Bezpłatny pomiar Wycena online