Drzwi Afro RF/S

od 445,28 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Super Afro to kilka różnych wariantów przeszkleń, z pomocą których z łatwością stworzymy przestrzeń, o jakiej marzymy. Różne rozmieszczenie szyb sprawia, że drzwi nadają się zarówno do pomieszczeń codziennego użytku, gdzie czas spędzają wszyscy mieszkańcy domu, np. do salonu, jak i też tam, gdzie ważna jest prywatność. Drzwi Super Afro mogą być stosowane w sypialni lub w łazience.

  • Przeszklenia dostępne są także w modelu, gdzie widoczne są jedynie na połowie drzwi lub może nie być ich całkiem. Nawet w przypadku modelu z szybami możemy być spokojni, ponieważ szyba jest matowa.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Centurion

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - Zastosowano szkło matowe, wyróżniające się zwiększoną odpornością na czynniki mechaniczne, szkło jest hartowane, mgliste i eleganckie:, nosi nazwę Lakmat; - Cztery różne wersje zamka: na klucz zwykły (T), z blokadą łazienkową (L), bezpieczne rozwiązania - zamek z wkładką patentową, bez otworu na klucz (G); - 3 zawiasy czopowe; - Dla zainteresowanych: szansa skrócenia drzwi o 6 cm;

Bezpłatny pomiar Wycena online