Drzwi ARVIK 5

od 423,12 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

STYL SKANDYNAWSKI ZACHWYCA PROSTĄ FORMĄ I ELEGANCJĄ

  • Drzwi ARVIK najlepiej komponują się ze stylem, w jakim one same zostały stworzone - jest to styl skandynawski, który łączony i przedstawiany na różne sposoby, prezentuje się bardzo elegancko. Często spotkać go możemy nie tylko w domach, ale i biurach, których właściciele stawiają na wysoki styl i elegancję.

DRZWI POKOJOWE BIAŁE + INNE KOLORY

  • Najpopularniejszych odcieniem dla tych drzwi jest biały - symbol nowoczesności, już niemal klasyka wyboru. Warto jednak wiedzieć, że drzwi pokojowe ARVIK można dostać także w innych odcieniach (widoczne po lewej stronie).Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - zamek na klucz, zamek idealny do łazienek lub zamek na wkładkę patentową - Ty wybierasz, który pasuje Ci najlepiej; - wszystkie zamki są wpuszczane; - zawiasów w drzwiach jest 3, wszystkie są czopowe wkręcane; - pakiet bezpiecznego szkła hartowanego; - opcja skrótu 40 mm; - ramiak w drzwiach wykonany z płyty MDF;

Bezpłatny pomiar Wycena online