Drzwi Arvik Decor

od 433,44 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

STYL SKANDYNAWSKI ZACHWYCA PROSTĄ FORMĄ I ELEGANCJĄ

  • Drzwi ARVIK najlepiej komponują się ze stylem, w jakim one same zostały stworzone - jest to styl skandynawski, który łączony i przedstawiany na różne sposoby, prezentuje się bardzo elegancko. Często spotkać go możemy nie tylko w domach, ale i biurach, których właściciele stawiają na wysoki styl i elegancję.

DRZWI POKOJOWE BIAŁE + INNE KOLORY

  • Najpopularniejszych odcieniem dla tych drzwi jest biały - symbol nowoczesności, już niemal klasyka wyboru. Warto jednak wiedzieć, że drzwi pokojowe ARVIK można dostać także w innych odcieniach (widoczne po lewej stronie).

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here Zamek w drzwiach jest wpuszczany, jego rodzaj to zamek jednopunktowy, do wyboru: zamek pod wkładkę, taki bez otworu na klucz, zamek na standardowy klucz lub połączony z blokadą typu wc. W drzwiach zostały użyte zawiasy czopowe wkręcane w liczbie 3 zawiasów. Szkło, jakie widoczne jest w skrzydle, jest bezpieczne - jego rodzaj to wysokiej jakości szkło hartowane. [pakiet złożony z dwóch szyb]

  • szczelina wentylacyjna

  • klamka z szyldem

  • osłonki na zawiasy

Bezpłatny pomiar Wycena online