Drzwi Bornos 10

od 551,76 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

***Drzwi pokojowe BORNOS - 3 PRZESZKLENIA ***

Stworzone w nowoczesnym stylu. Spokojnie dorównujące drogim i modnym wzorom, na jakie decydują się osoby spragnione wysokiej jakości oraz oryginalności, o jaką w projektach nie tylko stolarki drzwiowej, ale i całej budowlanej, bardzo często trudno. Przewaga drzwi pokojowych od VOSTER jest taka, że drzwi dostępne są w przeciętnej cenie. Efektem jest możliwość zakupu drzwi eleganckich, dobrze wykonanych w cenie, jaka uchodzi przy takim połączeniu za niezwykle atrakcyjną.

Wysoka jakość wykonania

Firma zadbała, by drzwi pokojowe BORNOS prezentowały się dobrze w każdym domu. Na efekty wizualne wpływa wykonanie drzwi, stąd tak duża precyzja na każdym etapie.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here - Płyty HDF pokrywają ramiak, który wykonany został z płyty MDF; - Wykończenie do wyboru: okleina 3D, Folia Finish, Laminat CPL; - Przeszklenia gwarantują bezpieczeństwo dzięki szkłu hartowanemu; - Zawiasy wkręcane, czopowe; - Różne rodzaje zamknięcia - zamki pod klucze, blokady oraz wkładki; - Wypełnienie stabilizujące „plaster miodu”; - Drzwi ramowe;

  • Podcięcie wentylacyjne lub tuleje, w tym także tuleje z PVC lub mosiężne;
Bezpłatny pomiar Wycena online