DRZWI CARLA 40

od 425,85 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

DRZWI POKOJOWE CARLA

  • Klasyczne piękno drzwi pokojowych Carla sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie domów urządzonych w stylu tradycyjnym, angielskim lub skandynawskim. Uwielbiana przez te style prostota w połączeniu z naturalnymi materiałami sprawia, że kolekcja Carla jest dla ich idealnym wyborem.

    • Do wyboru kilka modeli, m.in. drzwi wewnętrzne Carla z niewielkim przeszkleniem, które umieszczone jest po środku skrzydła - dobry wybór np. do sypialni lub biura jako ciekawsza wersja pełnych drzwi. Model drzwi z dużymi przeszkleniami świetnie prezentuje się w łazienkach. Szyba jest matowa, co sprawia, że nie ma problemów z poczuciem komfortu wewnątrz pomieszczenia.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi płytowe o ramie wykonanej z drewna iglastego Rodzaj zastosowanego wypełnienia: plaster miodu Matowa szyba o grubości 4 mm Różne rodzaje zamków (do wyboru) Komplet zawiasów Skrzydło z przylgą

Bezpłatny pomiar Wycena online