Drzwi Code

od 1 590,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

Wyobraź sobie drzwi, jakimi przedostajesz się do świata klasycznego i równie pięknego stylu angielskiego - są niczym wejście do sypialni księżnej.

Urocze, eleganckie i doskonałe w swoim wykonaniu. Firma Stolpaw tworząc je, zwróciła uwagę na brak wśród dostępnych obecnie w sprzedaży drzwi, które umożliwiałyby stworzenie wyjątkowej przestrzeni. Za pomocą kolekcji drzwi Code sprawiła więc, że dzisiaj każdy może zamienić swój dom w pałac, a biuro czy sypialnię w miejsce pracy, odpoczynku i codzienności samej królewskiej rodziny.

Drzwi pokojowe Code nie dają się jednak zamknąć w tak oczywistych ramach, dając również szansę na stworzenie domu w stylu rustykalnym dzięki użytemu tu drewnu czy w stylu glamour. Dobór dodatków będzie miał tutaj duże znaczenie.

Najważniejsze jednak pozostaje to, że z drzwiami pokojowymi od firmy Stolpaw każdy może stworzyć przestrzeń, o jakiej marzył. Zachęcamy do przyjrzenia się pełnej ofercie drzwi od tego producenta.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Stolpaw

Drzwi Code to produkt wykonany w 100% z drewna. Wysokiej klasy klejone warstwowo drewno zostało zastosowane z obu stron drzwi, tworząc ozdobę zarówno ościeżnicy i samego skrzydła. Połączenie obłogu drewnianego z fornirem dębowym daje gwarancję odpowiedniego zastosowania drewna w produkcji tego modelu drzwi.

Dodatkowo w standardzie znajdziemy również:

  • dodatkowy zamek (rodzaj zamka: magnetyczny)
  • elegancką klamkę / niezwykle stylową /
  • regulowany w trzech płaszczyznach zawias

  • możliwość wersji bezprzylgowej, gdzie zawias jest ukryty (za dopłatą)

  • zawias ukryty (wersja bezprzylgowa)
Bezpłatny pomiar Wycena online