Drzwi Garda 1/1

od 263,12 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Garda

Postaw na oryginalność w swoim domu!

  • Drzwi pokojowe Garda przeznaczone są do użytku wewnątrz budynków, dlatego też najczęściej stosowane są w domach czy mieszkaniach. Rzadziej w firmach oraz budynkach użyteczności publicznej. Ich największą zaletą jest przeszklenie, które dostępne jest wraz z unikalnym wzorem. To właśnie dzięki niemu całość nabiera wyjątkowego wyrazu.

Zastanawiasz się nad zakupem drzwi pokojowych Garda?

  • Drzwi pochodzą od firmy Voster - sprawdzonego producenta drzwi. Jego produkty głównie są wykonane w technologii ramowej, co gwarantuje ich trwałość.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - Zawiasy wkręcane, czopowe; - Płyty HDF pokrywają ramiak, który wykonany został z płyty MDF; - Rodzaj wykończenia drzwi: hdf; - Okleiny w drzwiach do wyboru; - Zamek z rożnymi wariantami zamknięcia go; - Konstrukcja wypełniona "plastrem miodu"; - Szyby hartowane w drzwiach;

  • Tuleje wentylacyjne
  • Szerokość „100”
Bezpłatny pomiar Wycena online