Drzwi Garde

1 450,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

  • Drzwi pokojowe Garde to piękne drzwi, które ukazują magię, jaka kryje się w prawdziwie drewnianych drzwiach. Stworzone zostały z myślą o tych, dla których liczy się tradycyjna przestrzeń - proste, lecz zachwycające w swej prostocie wnętrze, wypełnione jasnymi barwami.

  • Drzwi pokojowe Garde pochodzą z kolekcji firmy Stolpaw. To producent, który na rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na tworzenie drzwi bogatych w tradycyjne odniesienia, a przy tym nowoczesnych, komfortowych. Dokładnie takich, jaki życzy sobie najbardziej wymagający Klient.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty od tego producenta.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Stolpaw

W drzwi wbudowany jest zamek - to nowoczesna technologia, opierająca się na magnesowym zamknięciu. W modelach, gdzie widoczne jest szkło, zastosowany jest bezpieczny wkład szybowy - trwały i solidny. Rama to produkt z drewna klejonego (dębowe). Dodatkowo wypełnieniem jest płyta MDF, którą producent okleił w 100% naturalnymi materiałami drewnianymi (fornir dębowy). Zawiasy mogą być widoczne (tak jest w wersji przylgowej) i regulowane w trzech płaszczyznach lub ukryte. Zawias ukryty dostępny jest w wersji bezprzylgowej (dodatkowo płatnej).

Zawias ukryty dostępny jest w wersji bezprzylgowej (dodatkowo płatnej).

Bezpłatny pomiar Wycena online