Drzwi Marsylia W-5

od 782,60 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here Drzwi pokojowe MARSYLIA to kolekcja, w której sam wybierasz, co będzie dla Ciebie najlepsze. Różne wariacje przeszkleń to szansa na dopasowanie drzwi do charakterystyki pomieszczenia.

  • Drzwi do sypialni

Drzwi pokojowe MARSYLIA mogą być z powodzeniem stonowane w sypialniach. Wszystko to dzięki matowym szybom, które nie są w pełni przezroczyste. To dobry wybór na tych, którzy marzą o nowoczesnych i jednocześnie komfortowych dla siebie drzwiach. W sypialni sprawdza się wiele różnych ułożeń drzwi.

  • Łazienka

Wraz z zamkiem, który ma blokadę łazienkową, drzwi MARSYLIA dobrze sprawdzają się w łazienkach. Subtelne wycięcia na przeszklenia pozwalają na pełną prywatność i jednocześnie przepuszczalność światła, co okazuje się w łazienkach niezwykle przydatne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Intenso doors

enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online