Drzwi Scala Natura A2

od 715,70 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here - Drzwi Scala Natura to modne przeszklenia - ich fenomen opiera się na tym, że sam wybierasz ich dokładne położenie. Kolekcja Scala Natura obejmuje kilka modeli, gdzie każdy z nich posiada inne ułożenie szyb.

  • Wybór ten niech będzie uzależniony od miejsca, w których będziesz chciał umieścić drzwi. Dobrze wiedzieć, że z powodzeniem sprawdzają się one zarówno w sypialniach, jak i łazienkach. Dodatkowym atutem jest opcja zamontowania zamka w drzwiach.

SZUKASZ CZEGOŚ WYSOKIEJ JAKOŚCI?

Właśnie znalazłeś! DRE stawia na drzwi wykonane solidnie, by mogły służyć nam na długo. Jest to kolejną rzeczą, na jaką zwraca uwagę. Równie ważne jest także to, by drzwi pasowały do najnowszych trendów w urządzeniu wnętrz. Obserwując dzisiejszy powrót do tego, co retro, drzwi Scala Natura pasują tu idealnie.

Łączą one nowoczesny trend tworzenia drzwi z wycięciami oraz montowaniem w nich szyb wraz z trendem na retro, które tu widoczne jest w postaci drewnianych oklein. Całość wygląda estetycznie i stylowo, szybko stanie się ciekawym dodatkiem do przestrzeni w naszym domu.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Bezpłatny pomiar Wycena online