Drzwi Sempre Sense W02

od 920,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe Sempre Sense to kolejna, zaraz po drzwiach pokojowych Sempre Verse, oferta od firmy POL-SKONE w obrębie drzwi Sempre. Czym wyróżnia się właśnie ta kolekcja, zwana Sense?

Firma POL-SKONE stworzyła kolekcję, w której każdy znajdzie to, co dla niego idealne.Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

do wyboru dwa rodzaje systemów: przylgowy/bezprzylgowy; - w obu systemach dostępny jest ramiak wykonany z drewna, który jest połączony z płytami HDF z fornirem lub panelami o strukturze drewna; - rodzaj szklenia w drzwiach to szkło białe lub brązowe, które łączymy w różnymi kolorami drewnianymi wokół: dębowego/orzechowego; - zamek w systemie przylgowym to rodzaj zamka jednopunktowego, wpuszczanego, ma 7,2 cm i opcję zamknięcia drzwi na klucz (WK), na wkładkę (WB) lub do blokady łazienkowej (WC); - zamek w systemie bez przylg jest zamkiem magnetycznym o podobnych właściwościach, co ten wymieniony powyżej, różni się centymetrami, tutaj rozstaw jest na 9 cm; - zawiasy czopowe;

Bezpłatny pomiar Wycena online