Drzwi Standard Natura Bulaj Stalowy

od 778,60 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

  • Drzwi Standard Natura to niezwykle stylowe drzwi, w których główną rolę gra drewno - to ono nadaje całości eleganckiego, stylowego wyglądu.

  • Z pomocą drzwi z kolekcji Natura możemy stworzyć nowoczesną przestrzeń, w jakiej nie zabraknie tradycyjnych akcentów - drewno bowiem jest w stolarce drzwiowej od lat i nieustannie kojarzone jest z szacunkiem do tradycji klasycznego ich wyrobu.

Dlaczego warto wybierać drzwi od producenta drzwi nowoczesnych DRE?

Przede wszystkim jest to opcja na zyskanie szerokiego wyboru - drzwi od DRE to nie tylko różnorodność kolekcji, ale też poszczególnych modeli. Nawet w ofercie Standard Natura znajdziesz wiele różnych ułożeń. To Ty wybierasz wzór, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni.Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów stolarki okiennej i drzwiowej na Dolnym Śląsku. Pomiar oraz montaż wykonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji dowiedzą się Państwo u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here - grubości szyb w drzwiach wynoszą 4 mm; - skrzydła bezprzylgowe w systemie przesuwnym; - rama, materiał: drewno iglaste - okleina naturalna zabezpieczona lakierem UV - wypełnienie rodzaju "plaster miodu" - pasujące do całości zawiasy, tu kolor srebrny; - opcja montażu zamka, którego klucz dopasowany jest do naszych potrzeb; - szyby typu "żaluzje" - krawędź prosta w drzwiach;

Bezpłatny pomiar Wycena online