Drzwi Trevi 4

od 482,80 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi Trevi - nowoczesna kolekcja od DRE

  • Niezwykle nowoczesne, stworzone w oparciu o najnowsze trendy, takie są właśnie drzwi od DRE. Kolekcja Trevi wyróżnia się spośród pozostałych ciekawą formą oraz możliwością wyboru idealnych dla siebie odcieni.

  • Drzwi pokojowe Trevi pasują do sypialni, gdzie proponowany model to ten pozbawiony szyb. Idealne są również w pokojach dziennych i łazienkach. Wybieraj modele, gdzie przeszklenia podkreślą nowoczesność Twojego domu, pozwalając na tradycyjne i klasyczne elementy.

  • Drzwi Trevi stylem nawiązują do znanych od lat drzwi drewnianych, które rozpoczynały przygodę ze stolarką drzwiową dawno temu. Dziś prezentowany model łączy tradycyjny wygląd z nowoczesnymi dekoracjami oraz wysoką jakością wykonania.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: DRE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

ramiaki z wysokiej jakościowo płyty typu MDF - okleina w drzwiach to elegancka i solidna DRE-Cell Decor - szyba ma grubość 0,4 cm, typ: DECORMAT - wybierz zamek dla siebie: tradycyjny: na klucz zwykły/ z opcją blokady łazienkowej/ wkładką patentową/zamkiem oszczędnościowym

Bezpłatny pomiar Wycena online