Drzwi Triplex SZKLONE 3/3

od 246,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

Drzwi pokojowe TRIPLEX

Drzwi pokojowe TRIPLEX to jeden z najpopularniejszych modeli w serii drzwi marki VOSTER . Przez Klientów cenione są za swoją prostotę, która pozwala im dopasować drzwi do każdej niemal przestrzeni.

Drzwi TRIPLEX najlepiej komponują się ze stylem, w jakim one same zostały stworzone, który łączony i przedstawiany na różne sposoby, prezentuje się bardzo elegancko. Często spotkać go możemy nie tylko w domach, ale i biurach, których właściciele stawiają na wysoki styl i elegancję.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Voster

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here Wypełnieniem w drzwiach jest lekki i jednocześnie korzystny cenowo tzw. "plaster miodu". Cała konstrukcja jest rodzaju ramowego, co zapewnia drzwiom niebywałą trwałość. Ramiak wykonany został z MDF'u i następnie obłożony dwiema płytami typu HDF. Szyby w drzwiach są hartowane.

Dodatkowe wyposażenie w cenie: zawiasy, klucz, różne okleiny, szerokości od "60" do "90".

Wykonanie otworów pod tuleje

  • Szerokość „100”
Bezpłatny pomiar Wycena online