DRZWI VILA 5

od 507,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi pokojowe VILA od firmy Vasco Doors wyróżniają się spośród wielu innych dostępnych na rynku drzwi wewnętrznych tym, że jako jedne z nielicznych łączą wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

  • Producent Vasco Doors słynie z tworzenia produktów, których sposób wykonania zasługuje na pochwały - dbałość o najmniejsze szczegóły, wysoka jakość materiałów, różnorodność form oraz jedne z najmodniejszych oklein.

  • Do wyboru są między innymi takie odcienie, jak mahoń, orzech, olcha i dąb skandynawski. Z powodzeniem możemy dopasować drzwi pokojowe VILA do naszych oczekiwań, zyskując pewność zawsze dobrego wyboru, trwałość drzwi oraz ich odporność na zniszczenia przez długie lata.

Polecamy sprawdzenie również innych modeli drzwi wewnętrznych od Vasco Doors, które dostępne są w naszej ofercie, np. drzwi BRAGA GT.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: Vasco doors

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Ramiak w skrzydle wykonany został z płyty typu MDF, wewnątrz zastosowano drewniany rdzeń dla jego wzmocnienia. Szkło w modelach, które mają wykonane szklenie, jest hartowane, a jego grubość wynosi 0,4 cm (rodzaj: satinato).

Istnieje możliwość wykonania skrótu skrzydła o maksymalnie 40 mm.

Skrzydło wykończone zostało laminatem CPL. Do wyboru mamy systemy przylgowe oraz bezprzylgowe, które różnią się od siebie zamkami oraz zawiasami (które także są w cenie standardowej).

Bezpłatny pomiar Wycena online