Drzwi Vittoria-W 01s10

od 1 065,54 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 140 PLN

enter image description here

PIĘKNO

Drzwi pokojowe Vittoria-W to piękne, harmonijne wzory, które podkreślą charakter każdej przestrzeni, nadając jej eleganckiego wyglądu i sprawiając przy tym, że każde biuro nabierze profesjonalizmu, każda sypialnia stanie się jeszcze bardziej szykowna, a każdy pokój dzienny zrobi jeszcze większe wrażenie na gościach.

TRADYCJA

Drzwi tradycyjne Vittoria-W to odwzorowanie klasycznych wzorów, które popularne były już dawno temu. Nawiązanie do retro stylu powoduje, że drzwi chętnie wybierane są przez osoby poszukujące drzwi do tradycyjnego budownictwa.

SZKŁO

Otwiera optycznie przestrzeń lub - jak w przypadku drzwi z przeszkleniami Vittoria-W - sprawia, że drzwi stają się jeszcze bardziej stylowe. Dla zapewnienia komfortu firma POL-SKONE oferuje kilka różnych rodzajów przeszkleń. Z kolei szyba hartowana zapewnia bezpieczeństwo i trwałość produktu.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi pokojowe

Producent: POL-SKONE

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

  • drewniany ramiak z płytami HDF;
  • zawiasy czopowe, typ zawiasów: wkręcane;
  • możliwość wyboru dowolnego zamka jednopunktowego, wpuszczanego: opcja blokady, wkładki, na klucz (rozstaw wynosi 7,2 cm);
  • opcja wyboru podwójnego skrzydła;
  • drzwi oklejone naturalnymi fornirami;
Bezpłatny pomiar Wycena online