SYSTEM PRZESUWNY NAŚCIENNY

od 280,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 120 PLN

Wyjątkowe drzwi od firmy Invado, której misją jest tworzenie drzwi nowoczesnych, dopełniających styl współczesnych domów.

PRZESTRZEŃ W DOBRYM STYLU

Świeżo wybudowany dom? A może zmienione po latach wnętrze? Nic dziwnego, że poszukujesz drzwi, które staną się idealnym uzupełnieniem dokonanych zmian oraz akcentem, jaki podkreśli urok całości.

Na rynku nie brakuje obecnie drzwi, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Wiele form pozostało po dawnych projektach, które wchodziły do mody. Dziś Klienci są coraz bardziej wymagający - i dobrze! Jak zapowiada marka Invado, nie Klient ma dopasowywać się do oferowanych produktów, a kolekcje powinny być tworzone z uwzględnieniem gustu Klientów.

NOWOCZESNE DRZWI PRZESUWNE

Tak właśnie powstała najnowsza seria tej marki. Prezentowane po lewej drzwi przesuwne to propozycja doskonała do sypialni, biura czy pokoju dziecka. Wygodne w obsłudze, stylowe, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Przeszklenia dodają całości uroku, dopasowując się w ten sposób do nowoczesnych standardów. Szło nie jest w pełni przezroczyste, dlatego pozwala zachować oczekiwaną prywatność.

Kategoria: Drzwi przesuwne

Producent: Invado

W standardzie drzwi znajduje szyna - wysokiej jakości, działająca bez zarzutów. Łatwa w obsłudze i niewymagająca użycia siły.

Specjalny karnisz w odcieniu płyty drzwi. Estetyczne dopełnienie całości.

Specjalny pochwyt, którego kolor sam wybierasz srebro czy złoto?

Wszystko to otrzymujesz w podanej na stronie cenie.

Bezpłatny pomiar Wycena online