DRZWI GRAF 11 DECORMAT

od 860,63 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

Oto kolejna porcja dekoracji na drzwiach szklanych od firmy Erkado. Dlaczego warto wybrać drzwi, które pochodzą właśnie od tego producenta?

  • drzwi są trwałe, a przez to również bezpieczne, odpowiada za to zastosowanie w drzwiach szkła hartowanego, które odporne jest na stłuczenia i zapobiega rozbijaniu się w niebezpieczny sposób;

  • dekoracja wysokiej jakości: dzięki temu możemy cieszyć się niezwykle starannym wyglądem i oryginalnym podkreśleniem przestrzeni w naszym domu;

  • firma Erkado to marka, jaka jest na rynku od ponad 30 lat - połączenie pasji, determinacji w działaniu oraz doświadczenia pozwala dziś tworzyć najwyższej jakości drzwi, nie tylko szklane, ale i każde inne: polecamy sprawdzenie pełnej oferty od tego producenta; Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi szklane

Producent: Erkado

enter image description here enter image description here enter image description here

Drzwi szklane wykonane ze szkła hartowanego, którego grubość wynosi aż 0,8 cm. Przeznaczone do użytku domowego lub dla firm - w biurach, urzędach, korporacjach. Dobrze sprawdzają się też w łazienkach - szkło możliwe jest do wyboru matowe. Strona, z jakiej drzwi są gładkie lub matowe, pozostaje do wyboru. Drzwi dostępne w wersji REWERS i AWERS.

Bezpłatny pomiar Wycena online