Czernica

3 370,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Drzwi zewnętrzne Czernica odporne na włamania

  • Szukasz drzwi zewnętrznych, które byłyby jednocześnie ładne i bezpieczne? Chcesz, by dawały Ci poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji? Spróbuj drzwi zewnętrznych Czernica, które stworzone zostały z myślą o takich osobach, jak Ty.

  • Dla każdego z nas bezpieczeństwo własnego dobytku czy zdrowia, a i przede wszystkim zdrowia rodziny, jest najważniejsze. Dlatego aby o to zadbać, należy odpowiednio zabezpieczyć swój dom przed włamaniem. Te najczęściej dzieją się wtedy, kiedy nie ma nas w domu, a reakcja ochrony na alarm nie jest na tyle błyskawiczna, na ile powinna.

  • Drzwi zewnętrzne Czernica to zamek hakowy, który chroni przed włamaniem, znacząco utrudniając włamywaczowi dostanie się do środka. W połączeniu z wytrzymałym skrzydłem o grubości 90 mm i specjalnym systemem bolców antywyważeniowych stanowi barierę nie do pokonania.

Nasze zamki od firmy Winkhaus to 2 klasa odporności.

Drzwi mają grubość 90 mm, aż cztery zawiasy w drzwiach z opcją blokady przed ich wykręceniem, porządną ościeżnicę z drewna dębowego lub sosnowego oraz wysokiej klasy uszczelki. Dla wzmocnienia izolacji termicznej zastosowano próg termoizolacyjny. Bezpieczeństwo podnosi wręg wręg przeciwwyważeniowy i solidny zamek od firmy Winkhaus. Do uszczelek zalicza się także uszczelka opadająca;

Bezpłatny pomiar Wycena online