Drzwi Cerber II

od 705,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Cerber II to klasyczne, tradycyjne drzwi zewnętrzne, które pozbawione są przeszkleń. Pochodzą od firmy POL-SKONE, co staje się gwarancją wysokiej jakości, standardowo oferowanej przez firmę. Idealne dla poszukiwaczy prostych w swoim wyglądzie drzwi, które stają się niezwykłe dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych technologii.

BEZPIECZEŃSTWO

Ważną kwestią, na jaką zwraca uwagę firma POL-SKONE w produkowaniu swoich drzwi zewnętrznych, jest bezpieczeństwo. Specjalny system antywłamaniowy powoduje, że możemy cieszyć się odpowiednią ochroną w drzwiach. Służą do tego między innymi bolce przeciwwyważeniowe.

WYSOKA IZOLACJA

Kolejna to izolacja - zarówno akustyczna, jak i termiczna. Drzwi zewnętrzne Cerber II to zabezpieczenie przed utratą energii cieplnej oraz pewność, że pochodzące z zewnątrz hałasy nie będą docierały do wnętrza domu.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: POL-SKONE

enter image description here

W standardzie produkcji drzwi komplet zawiasów czopowych, które można regulować w trzech płaszczyznach. Zawiasy są trzy i dostępne są w kolorze srebrnym.

W formie bezpieczeństwa zastosowane zostały bolce antywyważeniowe, niezależne od siebie. Specjalne zamki wpuszczane mają aż trzy bolce i dodatkowo wkładnę patentową.

W drzwiach wizjer, ramiak z drewna z płytami HDF, płyta wiórowa w formie wypełnienia oraz ościeżnica stała lub regulowana wraz z progiem i listwą z aluminium.

Bezpłatny pomiar Wycena online