DRZWI FIORD FD 17 WĘGRZYN

5 007,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Fiord 17

Model ten pochodzi z oferty drzwi zewnętrznych producenta Węgrzyn. Kolekcja Fiord jest z całą pewnością jedną z najbardziej stylowych spośród wszystkich dostępnych w sprzedaży. Wyróżnia się ciekawym designem oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych domów, jak i budynków użyteczności publicznej.

  • DRZWI, KTÓRE ROBIĄ WRAŻENIE

Polecamy wybór drzwi zewnętrznych Fiord 17 wraz z dostępną w sprzedaży dostawką. Połączenie jej ze skrzydłem głównym tworzy niesamowity efekt, przyciągający wzrok wszystkich odwiedzających nas gości.

  • INSPIROWANE STYLEM SKANDYNAWSKIM

Kolekcja Fiord inspirowana jest stylem skandynawskim, który wyróżnia się oryginalną i nowoczesną formą. Na przykładzie drzwi wejściowych Fiord 17 widać wyraźnie, że w sposób idealny łączy się tutaj drewno wraz z przeszkleniami.W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Cena nie zawiera kosztów dostawki. Aby dowiedzieć się, ile wyniesie łączna kwota do zapłaty, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bezpłatny pomiar Wycena online