DRZWI FUTURE F 02 WĘGRZYN

od 3 247,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Eleganckie bąbelki przyciągają spojrzenia Gości, którzy odwiedzają dom i zyskują sympatię najmłodszych. Akcent, jaki został nadany drewnianym drzwiom od producenta Węgrzyn, docenia coraz większa ilość Klientów.

Dużym atutem tych drzwi jest ich materiał i możliwość dopasowania do domów w tradycyjnym stylu. Drzwi płytowe Future 02 poprzez szeroki wybór kolorów są w stanie odnaleźć się wszędzie.Firma Gama specjalizuje się w montażu drzwi w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

  • Drzwi zostały wykonane w 100% z drewna, które było klejone warstwowo i jest pochodzenia naturalnego. Grubość płyty wynosi 7,8 centymetra. Decydując się na model z przeszkleniami, może wymienić zawarty tu antisol 5 mm na lustro weneckie czy szybę reflex.

  • Zawiasy w drzwiach nadają się do ich regulacji. Wyposażone zostały we wkładkę. Termoizolacyjność drzwi zwiększa polistyren XPS 60 mm. Materiał trwały, odporny i sprzyjający izolacji termicznej i akustycznej.

  • Wykończenie zostało wykonane lakierami i podkładami od firmy SIKKENS metodą natryskową. Dzięki temu nałożone cztery warstwy wyglądają idealnie.

Bezpłatny pomiar Wycena online