DRZWI FUTURE F 15 WĘGRZYN

4 215,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Future 15

Model Future 15 łączy charakterystyczną dla tej kolekcji linię z kwadratowymi przeszkleniami, tworząc ciekawą propozycję dla współczesnego budownictwa. Drzwi zewnętrzne pasować będą do stylu nowoczesnego, sprawdzając się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i tych użyteczności publicznej.

  • MODA NA MINIMALIZM

Kolekcja Future słusznie określona została kolekcją przyszłości. Odzwierciedla ona doskonale jeden z najmodniejszych trendów, który nie traci na swej sile już od dłuższego czasu, a nawet więcej - wzmacnia się.

Minimalizm jest jednym z ulubionych dzisiaj stylów, bo ukazuje piękno kryjące się w tym, co proste i oszczędne w formie. Nie ma tu nadmiernych zdobień, a użyte są elementy dekoracyjne (przeszklenia, linie) podkreślają urok drzwi, lecz w uniwersalny sposób.

To dobry wybór dla tych, którzy poszukują czegoś na dłużej. Drzwi zewnętrzne Future 15 pasować będą do wielu kolorów oraz rozwiązań.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Cena po dodaniu dostawki zwiększa się o określoną kwotę należną do zapłaty za dodatkowe elementy.

Bezpłatny pomiar Wycena online