DRZWI FUTURE F 18 WĘGRZYN

4 127,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Drzwi zewnętrzne Future 18

Ciekawe połączenie przeszkleń oraz linii, które charakterystyczne są dla kolekcji Future. Drzwi, jako jeden z nielicznych modeli, pasować będą nie tylko do stylu nowoczesnego, ale również tego bardziej tradycyjnego. Staną się idealną równowagą dla połączenia dwóch różnych stylów - klasycznego ze współczesnym.

  • DRZWI ZEWNĘTRZNE Z DREWNA

Drzwi zewnętrzne Future 18 wykonane zostały z drewna, co sprawia, że nie tylko świetnie się prezentują, ale również są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących drzwi wysokiej jakości, które służyłyby przed wiele kolejnych lat.

  • ELEGANCJA I STYL

Model ten znakomicie odnajdzie się nie tylko w połączeniu z budownictwem mieszkalnym, ale też w budynkach firm czy biurach. Ich stylowy wygląd stanie się elegancją wizytówką, przyciągając uwagę odwiedzających osób.Nasza Firma działa na terenie całego Dolnego Śląska. Montaż oraz transport dokonujemy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Więcej informacji można uzyskać w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Podana cena dotyczy skrzydła drzwi. Dodatkowe elementy (tj. usłojenie poziome, dostawka) lub zmiana drewna z DĄB PLUS na 100% DĄB są dodatkowo płatne)

Bezpłatny pomiar Wycena online