DRZWI INOX I 10 WĘGRZYN

od 4 127,20 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

  • KLASYKA I ELEGANCJA

Drzwi płytowe INOX 010 to stonowana wersja nowoczesnych modeli zaproponowanych przed producenta drzwi drewnianych Węgrzyn. W prostej i minimalistycznej formie nie brak klasyki i elegancji, która przypadnie do gustu wszystkim, dla których stonowanie stanowi wyznacznik wyboru.

  • UNIKALNY WYGLĄD

Atrakcyjny wygląd jest w tym przypadku oczywisty. Drzwi świetnie sprawdzą się w nowoczesnych domach, służąc przez wiele kolejnych lat i doskonale wpasowując się w panujące trendy. W domach tradycyjnych poprzez drewno również drzwi płytowe INOX 010 nie zatracą swojego charakterystycznego wyglądu. Nabiorą wśród tradycyjnych kształtów innego wyrazu.

  • FUNKCJONALNE, WYGODNE I BEZPIECZNE

W całości wyjątkowo istotne jest zachowanie wysokich parametrów izolacyjnych, bezpieczeństwa oraz komfortów mieszkańców domu, do którego ten model drzwi będzie należał. Priorytetowe jest, by za pomocą drzwi zwiększyć jakość życia wielu rodzin.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here - wypełnienie z polistyrenu XPS 60 mm to trwałość, solidność i osiągnięcie oczekiwanych sukcesów w kategorii izolacji drzwi; - za wysokiej klasy wykończenie odpowiada firma SIKKENS, będąca producentem lakierów i podkładów, które za pomocą metody natryskowej znajdują się na drzwiach; - skrzydło drzwi klejone warstwowow naturalnym drewnem, - grubość skrzydła to 7,8 cm; - delikatne przeszklenie to bezpieczny wkład szybowy; - poczwórne zawiasy w drzwiach mają opcję ich regulowania aż w 3 płaszczyznach, dla większego bezpieczeństwa posiadają dodatkowe unowocześnienia, uzbrojone są we wkładki teflonowe; - w drzwiach 2 różne zamki, 3 bolce antywłamaniowe i dodatkowe kołki wzmacniające, - wysokiej jakości uszczelka drzwiowa;

Bezpłatny pomiar Wycena online