DRZWI RAMOWO-PŁYTOWE RP 021 WĘGRZYN

od 3 986,40 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

enter image description here

Ciekawy wzór na wykonanych w tradycyjnym stylu drzwiach stanowi przełamanie ich klasycznego wyglądu. Nieszablonowe połączenie sprawdza się zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w tradycyjnych projektach domów.

Zaletą drzwi drewnianych firmy Węgrzyn jest materiał, z jakiego zostały wykonane. Drewno cechują wysokie właściwości izolacyjne, co pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz i zapobiec przedostawaniu się nieprzyjemnych hałasów z zewnątrz. Dla wielu mieszkańców, którzy wybrali drzwi zewnętrzne wykonane z drewna, stały się one doskonałym wyborem na całe lata, zapewniając komfort, bezpieczeństwo i elegancki wygląd.

Kategoria: Drzwi zewnętrzne

Producent: Węgrzyn

enter image description here

Widoczne w tym modelu szyby to bezpieczny wkład szybowy, który występuje w kilku wariantach. W wersji podstawowej to antisol, jednak możemy wymienić go na: lustro weneckie, szybę reflex lub P4.

Materiałem, z jakiego drzwi zostały wykonane, jest drewno sosnowe lub dębowe - w obu klejone warstwowo i oblogowane.

Grubość drzwi to 68 mm.

Wypełnienie termoizolacyjne jest wsparciem dla drewna, które już samo w sobie jest jednym z najlepszych materiałów termoizolacyjnych. Dodatkiem jest: sandwicz o grubości 34 mm ocieplany polistyrenem XPS 26 MM i płyta sosnowa (wymiary: 2x9 mm).

Bezpłatny pomiar Wycena online