Makalu

8 435,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

Drzwi zewnętrzne Makalu to nie są zwykłe drzwi wejściowe

Poznaj siłę, jaka kryje się w Makalu

  • Drzwi zewnętrzne Makalu od firmy CAL pochodzą z kolekcji zwanej luksusową. Różnice widoczne są nie tylko w wyglądzie drzwi, ale przede wszystkim w komforcie ich używania, luksusie, którego możemy doświadczyć po ich zakupie.

  • W górnej części drzwi drewnianych Makalu umieszczone jest przeszklenie, które - warto wiedzieć - może przybierać najróżniejsze formy. Możemy pozostawić je w klasycznej odsłonie, co widać na przykładzie z lewej strony, lub wymienić na kolorowy witraż. Podobnie z okleinami skrzydła, które możemy wymienić na nasze ulubione lub najlepiej pasujące do ścian domu.

Co zmienia się w konstrukcji drzwi zewnętrznych Makalu?

  • Otrzymujemy dwie wkładki antywłamaniowe klasy C, które wyraźnie zwiększają poziom bezpieczeństwa. Do tego stosowany w drzwiach drewnianych CAL "wręg francuski" oraz podwójny system uszczelek.

  • Zaskoczeniem jest także zamek klasy C trzypunktowy listwowy, który doskonale radzi sobie z próbami włamania, udaremniając próby włamywacza.

Zastosowane wysokiej jakości system antywyważeniowy, który swoją skuteczność opiera na "wręgu francuskim". Do tego zamek klasy C oraz specjalne zabezpieczenia. Kupując drzwi zewnętrzne od firmy CAL, mamy też pewność dobrej izolacji termicznej, co gwarantuje system uszczelek (podwójne w skrzydle i ościeżnicy) i termoizolacyjny próg. Samo drewno, z jakiego drzwi zostały wykonane, chroni przed chłodem równie skutecznie.

Bezpłatny pomiar Wycena online