MAR-TOM KS 17/17d druk

2 522,13 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

enter image description here

MAR-TOM KS 17 - NOWOCZESNE DRZWI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Przedstawiamy wysokiej klasy nowoczesne drzwi MAR-TOM. Są to drzwi stalowe, cechujące się dużą wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Przez Klientów doceniane również za bardzo korzystny stosunek ceny do oferowanej jakości.

Kupując drzwi wejściowe MAR-TOM KS 17 mamy pewność, że będziemy mogli czuć się w domu bezpiecznie (system antywłamaniowe) oraz komfortowo (wysoki poziom izolacji). Nowoczesny design doskonale pasował będzie do współcześnie budowanych domów.

Zachęcamy do sprawdzenia również pozostałych drzwi tego producenta, które dostępne są w ofercie naszego salonu drzwi. Wrocław, Oleśnica, Syców - w tych obszarach gwarantujemy pomiar, transport oraz montaż drzwi MAR-TOM KS 17.Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalną sprzedaż na Dolnym Śląsku. Nasza Firma zajmuje się montażem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dostępni jesteśmy w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice. Zapraszamy do naszego salonu po więcej informacji u naszego doradcy.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

Bezpłatny pomiar Wycena online