MAR-TOM T-GAI 309/48E Lustro Weneckie

2 487,33 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: 400 PLN

MAR-TOM T-GAI 309

Nowoczesne, minimalistyczne drzwi, które pozbawione zostały nadmiernych zdobień. Swoją wyjątkowość kryją w prostocie, która doskonale dopasowuje się do współczesnego budownictwa.

To bardzo ważne, aby dobrze dopasować drzwi do swojego domu lub budynku, w którym drzwi miałyby się znaleźć. W przypadku przedstawionego tutaj modelu wybór jest stosunkowo łatwy - pasować będą wszystkie budynki o zarówno jasnych, jak i ciemnych ścianach, proste w budowie i minimalistyczne w zdobieniach.

  • DRZWI WEJŚCIOWE DO BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Taki rodzaj drzwi wejściowych to wręcz ideał do różnego rodzaju urzędów, firm i innych. Drzwi MAR-TOM T-GAI 309 dobrze odnajdują się w budynkach użyteczności publicznej, zachowując swój elegancki charakter, lecz dokładając do tego coś, co wyróżnia te drzwi spośród pozostałych - prosta forma i oryginalne przeszklenie.Oferujemy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na terenie całego Dolnego Śląska. Możliwy pomiar w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Wszystkich szczegółowych informacji dowiecie się Państwo u naszych przedstawicieli w naszej siedzibie Smardzów 2A.

Kategoria: Drzwi do domu

Producent: MAR-TOM

przeszklenia

Bezpłatny pomiar Wycena online