Drzwi GERDA NTT ELITE 3D

1 764,00 PLN

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

ELEGANCKIE DRZWI ZEWNĘTRZNE DO TWOJEGO DOMU

Seria drzwi zewnętrznych od firmy Gerda o nazwie NTT to doskonały przykład tego, jak w doskonały sposób połączyć świetną izolację termiczną oraz atrakcyjny wygląd. Model ELITE 3D niezaprzeczalnie należy do tych najbardziej eleganckich. Jeśli chcesz sprawdzić pozostałe modele z oferty drzwi zewnętrznych Gerda, wejdź w dostępną na naszej stronie zakładkę tego producenta.

DLACZEGO ZAKUP DRZWI ZEWNĘTRZNYCH Z SERII NTT SIĘ OPŁACA?

  • zyskujesz wysoki poziom izolacji akustycznej oraz termicznej;
  • cieszysz się nowoczesnym oraz eleganckim wyglądem drzwi wejściowych do Twojego domu;
  • świetnie radzą sobie z działaniem zmiennych warunków atmosferycznych;
  • zachowują nieskazitelny wygląd mimo upływu lat; W naszej ofercie znajdziecie państwo sprzedaż i montaż drzwi oraz okien. Nasza Firma działa w takich miastach jak Wrocław i Oleśnica, ale również ich okolice . Więcej wiadomości dowiedzą się Państwo u naszego przedstawiciela.

W zestawie dostępne są 2 zamki. Pierwszy to zamek klasy 6 (zamek górny), drugi klasy 7 (główny). Dzięki przyldze w drzwiach oraz przegrodzie w skrzydle wzrasta izolacja termiczna. Blacha w drzwiach jest ocynkowana, odporna na korozję oraz pokryta laminatem dekoracyjnym. Wypełnienie stanowi ekspandowany polistyren. W komplecie także wysokiej klasy zawiasy.

Bezpłatny pomiar Wycena online