Podłoga Kronofix Classic

+VAT (8%/23%)

Cena montażu: Zależna od ilości oraz zakresu prac

Podłoga Kronofix Classic z kategorii panele i podłogi

  • Podłoga Kronofic Classic polecana jest do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Doskonale podkreśla elegancję miejsca. Dzięki różnorodności kolorów drewna możemy zdecydować się na podłogę z kolekcji Classic również w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym. Ten rodzaj paneli wybierany jest często ze względu na swoją uniwersalność.

Naturalne piękno drewnianych podłóg

  • Podłogi laminowane o drewnianej strukturze prezentują się niezwykle elegancko, a przy tym przyjemnie. Czynią wnętrze bardziej przytulnym oraz domowym. Najczęściej wybierane są jako podłogi do domów, jednak mogą też być stosowane w biurach oraz budynkach użyteczności publicznej o umiarkowanym natężeniu ruchu.

Kategoria: Panele / podłogi

Producent: Krono Original

Wymiary oferowanej podłogi to 1285 x 192 x 7 mm. Wraz z zakupem Klient otrzymuje aż 15 lat gwarancji. Podłogi zaleca się przede wszystkim w pomieszczeniach domowych, gdzie panuje wysoki stopień użytkowania, np. kuchni czy salonie. Odradza się jednak wykorzystywanie ich w firmach, w których jest duże nasilenie ruchu. Konstrukcja jest przyjazna dla środowiska, a dzięki zamontowaniu powierzchni antybakteryjnej również dla użytkowników.

Bezpłatny pomiar Wycena online